Nagrody i wyróżnienia

MITEINANDER » Nagrody i wyróżnienia

EUROPEAN LABEL

W roku 2002 otrzymaliśmy - jako pierwsza prywatna placówka oświatowa w Polsce - EUROPEAN LABEL - Europejski Znak jakości w Nauczaniu Języków Obcych, przyznawany przez Komisarza Unii Europejskiej ds. Edukacji i Kultury i polskiego Ministra Edukacji i Sportu. Wyróżnienie przyznane zostało za projekt językowy „NASZ REGION W JĘZYKACH OBCYCH”.

 


 

ISO 9001:2008

Jako jedyna placówka edukacyjna w Przemyślu i jedna z niewielu na Podkarpaciu i w Polsce prowadziliśmy do roku 2012 działania, które zapewniły nam Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008, obejmujący usługi oświatowe, w szczególności prowadzenie kursów językowych i zawodowych.

 

 

 

 


 

Licencja centrum egzaminacyjne telc

Od czerwca 2012 funkcjonujemy już jako licencjonowane Centrum Egzaminacyjne telc.

 

 

 

 

 


 

Licencja ośrodka EBC*L

EBC*L - Europejski Certyfikat Umiejętności Biznesowych to świadectwo praktycznej wiedzy z zakresu ekonomii i finansów. W naszej placówce przeprowadzamy szkolenia i egzaminy na certyfikaty EBC*L.

 

 


 

Licencja szkoleń dla pilotów wycieczek

Na podstawie upoważnienia Marszałka Województwa Podkarpackiego do prowadzenia szkoleń dla kandydatów na przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.

 


 

Natowski Kod Podmiotu

 

 

 

 

 


 

MITEINANDER
EUROPEAN LABEL - EUROPEJSKI ZNAK JAKOŚCI W NAUCZANIU JĘZYKÓW OBCYCH
Zaczynaliśmy w 1991 roku jako pierwsza prywatna placówka edukacyjna w Przemyślu i jedna z pierwszych w Polsce. 1992 otrzymaliśmy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod nazwą Prywatne Studium Języków Obcych „Miteinander” - obecna nazwa Ośrodek Nauczania Języków Obcych „MITEINANDER”.
NEWSLETTER
Jeśli chcesz dostawać informacje o nowościach
dopisz się do naszego Newslettera!
KONTAKT
ul. Franciszkańska 3, 37-700 Przemyśl
+48 16 676 82 20
Copyright © 2021 MITEINANDER | All rights reserved | Design by CYBERNET WebFabryka | CMS by Quick.Cms